piątek, 11 lipca 2014

CZYR BRZOZOWY-NATURALNY ŚRODEK PRZECIWNOWOTWOROWY

Czyr brzozowy zwany również guz brzozy, grzyb a czasami hubą brzozy. Jest to pasożytniczy grzyb rosnący na pniu brzozy. Tworzy guzkowatą narośl. Tylko taki grzyb brzozy, który żywi się żywą tkanką drzewną posiada właściwości lecznicze. Owocniki znajdującej się w nim zawierają związki przeciwnowotworowe. Preparaty z wyciągu narośli grzyba mogą być z powodzeniem stosowane w onkologi jako naturalny środek leczniczy sam lub w połączeniu z chemią (najlepiej pod kontrolą specjalisty).
Czyr brzozowy działa przeciwzapalnie,przeciwbólowo i przeciwbakteryjnie. Wyciąg z grzyba wzmacnia mechanizmy obronne organizmu, poprawia przemianę materii,wzmacniają układ nerwowy, obniża poziom cukru i cholesterolu we krwi, regeneruje organizm. Sprawdzone jest pozytywne jego działanie w leczeniu nowotworów złośliwych. Pomaga w leczeniu min. białaczki i ziarnicy złośliwej. Zmniejsza niebezpieczeństwo przerzutów. Działa korzystnie na błony śluzowe przewodu pokarmowego, narządów rodnych, owrzodzenia i choroby żołądka , wątroby, śledziony, dwunastnicy, nerek i pęcherza moczowego.
Można stosować gotowy preparat z oczaru lub samemu go przyrządzić ( ½ szklanki suchego preparatu zalać około litrem wrzątku).Pić 3 razy dziennie ½ szklanki odwaru po posiłku.

Brak komentarzy: